KONSULTA Sp. z o.o. Niemiecki VAT Szczecin, Księgi Podatkowe Szczecin


KONTAKT

adres Pl. Kilińskiego 3
71-414 SZCZECIN
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
Katalog usług:
Doradztwo w zakresie założenia firmy Szczecin Doradztwo w zakresie założenia firmy Szczecin Doradztwo w zakresie założenia firmy Szczecin Jeśli stoisz przed wyborem biura rachunkowego w Szczecinie i chciałbyś fachowego doradztwa w zakresie założenia firmy skontaktuj się z naszą firmą KONSULTA Sp. z o.o. jest biurem rachunkowym, który oprócz spraw księgowych, podatkowych zajmuje się kompleksowo ob ... (czytaj więcej)
Biuro rachunkowe z tłumaczem niemieckim Szczecin Biuro rachunkowe z tłumaczem niemieckim Szczecin Biuro rachunkowe z tłumaczem niemieckim Szczecin   KONSULTA Sp. z o.o. oferuje swoim klientom profesjonalną usługi w zakresie: rejestracji jako płatnik VAT w Niemczech, rozliczania niemieckiego podatku VAT (Umsatzsteuer), tłumaczenia j. niemiecki oraz pełny zakres usług księgowych dla firm w tym prowadzenie spraw kadro ... (czytaj więcej)
Ewidencje podatkowe Szczecin Ewidencje podatkowe Szczecin Ewidencje podatkowe Szczecin KONSULTA to Obsługa Rachunkowo-Księgowa w Języku NiemieckimKSIĘGOWOŚĆ NIEMIECKA w zakresie rozliczania niemieckiego podatku VATKSIĘGOWOŚĆ POLSKANasze atuty:• Posiadamy licencję Ministra Finansów uprawniającą do usług ... (czytaj więcej)